Rayo vs. Valencia — powołania

Arkadiusz Bryzik | 03.12.2014; 13:09

Pereira, Soso, Rodrigo i Barragán poza listą

Pierwszy mecz tegorocznej edycji Pucharu Króla Valencia rozegra na wyjeździe z pierwszoligowym Rayo Vallecano. Nuno już zapowiedział rotacje w składzie i pominął kilku ważnych zawodników przy rozdawaniu powołań. Niespodzianką na liście jest obecność Otamendiego, który mimo doniesień o 1-2 tygodniowej przerwie, ukończył trening z resztą grupy i jest do dyspozycji trenera.

Decyzją Nuno poza listą znaleźli się Pereira, Soso, Rodrigo i Barragán, Dani Parejo będzie pauzował za kartki, z kolei Jaume Domenech zmaga się z kontuzją.

Bramkarze: Alves, Yoel.

Obrońcy: Cancelo, Vezo, Mustafi, Otamendi, Orban, Gayà.

Pomocnicy: Zuculini, J. Fuego, André Gomes, Filipe, Piatti, De Paul, Carles Gil, Roberto.

Napastnicy: Alcácer y Negredo.

Przypominamy o tegorocznych edycjach Forumowego Typera oraz nowości, Fantasy Lidze VCF.pl.

UWAGA! Jeśli sądzisz, że mógłbyś wspomóc swoją ulubioną stronę w tworzeniu pakietu meczowego i chciałbyś by twoje przemyślenia trafiały do newsów, masz taką możliwość. Wystarczy, że napiszesz post na Twitterze, w treści którego zamieścisz hashtag: #VCFpl. Najbardziej błyskotliwe opinie będą publikowane w zapowiedziach, pomeczówkach czy ocenach redakcji, a najciekawsze z nich trafią na nasz facebook’owy fanpage.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC! oraz strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa.

Relacja radiowa z meczu dla osób, które z różnych względów nie będą miały okazji obejrzeć meczu zostanie zapewniona przez Radio Gol — transmisja rozpoczyna się kilka minut przed meczem.

Kategoria: Składy | Źródło: Superdeporte | Twitter