Valencia vs. Atlético – składy oraz relacja na żywo

Zdzisław Lewicki | 10.09.2011; 21:35

Zmiany w obronie i pomocy

Za dwadzieścia minut początek spotkania na Mestalla, znamy już wyjściowe jedenastki. Nawiększa niespodzianka to miejsce w składzie dla Miguela Brito.

Valencia: Guaita – Miguel, Víctor Ruiz, Rami, Mathieu – Albelda, Tino Costa – Pablo, Jonas, Piatti – Soldado.

Atlético: Courtois – Silvio, Miranda, Domínguez, Filipe Luis – Tiago, Suarez, Gabi – Reyes, Falcao, Adrián.

Współprowadź relację live. Wystarczy, że dodasz opis danej sytuacji z wyróżnieniem minuty w komentarzu na stronie lub na naszym kanale IRC.

Relacja live:

Previa: Real Madryt właśnie ogrywa Getafe. W bramce gości stoi Moya, a dwa ich gole to zasługa Miku.

1' Początek spotkania

3' Atletico niby pokraki, ale Miguel, Mathieu i Pablo wyglądają niebezpiecznie. no i Albelda, choć to akurat można tłumaczyć daremnym Topalem z poprzedniego meczu.

5' Komentator "ole" jak siate zalozyl (Tino Costa) :D (Velk)

11' Indywidualna akcja Mathieu... daleko w trybuny. Mathieu wyczerpał limit dobrych rajdow na cały sezon... (Nevan)

Off topic. Do posiadaczy cyfrowego polsatu: gala boksu we Wrocławiu na kanale 238.

12' Miguel chyba wczoraj imprezowal bo strasznie niecelnie podaje (Szelo)

14' Składna akcja Valencii, Piattii... GOOOOLLL! Gwizdek sędziego i spalony! Nie było! – Nie było! (Nevan i Ediss). – Spoko, barce dzisiaj tez okradli z bramki w pierwszej polowie (Lipton)

17' Dru-ko-wa-nie dru-ko-wa-nie! Dobrze, no to miejmy nadzieję, że strzelimy jeszcze bardziej legalną bramkę. (Venithil)

21' za takiego debilne rajdy to Rami u Szatałowa by miał 50 rund wokoł stadionu, ale Emery się cieszy :/ (Ediss)

21' Guaita \o/ Wspaniała interwencja wychowanka! Zaspał Albelda.

27' Miguel ratuje w ostatniej chwili, ale Atleti nadal bez groźnego strzału.

31' Wincenty z Lasu na trybunach. Powołanie dla Soldado tuż-tuż?

34' Emery chyba przesadził z przebudową zespołu, narazie to się nie trzyma kupy, za bardzo nie ma komu wziąć odpowiedzialności za grę. A obrona jak zwykle - ssie (Ediss)

37' Costa i albelda niby dobrze ale przydalby sie ktos z wieksza kreatywnoscia w drugiej polowie. I Topal za Ruiza na obronę (lipton)

40' Soldado zdenerwowany, bo na Barcelonę postawił, to i strzela niecelnie... (Venithil

40' Boże, jak tego nie strzelili (Szogun)

44' Miguel to ma takiego speeda ze ja chyba po pijaku szybciej pedze do monopola po nastepna flaszke ;c (Trivium)

Descanso: nieznaczna przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki, jednak znaczna w stworzonych okazjach. Sędzia (Iturralde G.) nie uznał prawidłowo zdobytej bramki Piattiego, zaś Jonas i Soldado zmarnowali przynajmniej po jednej okazji. Guaita popisał się błyskotliwą interwencją, ale miał znacznie mniej pracy niż Courtois.

47' Szansa dla Atleti... Rami i Guaita ratują remis, było blisko.

51' GOOOOOOOLL!!! SOL-DA-DO! Miguel dobrze dośrodkował z prawego skrzydła, a Roberto wyskoczył lepiej niż Miranda i wpakował piłkę głową do siatki!

55' I znowu, zaczyna się, to chyba mój pierwszy minizawał w sezonie. (Venithil). Za takie minizawały kocham Valencie (Superstarr)

57' Mathieu to jest kawał drewna, Turan go położył na ziemi, wydrążył i teraz ma czółno, którym może pływać. (El_D)

60' piatti zszedl i alba :O (lipton) Piatti za co zszedl, za to, że pomaga? (Skarbona)

66' Guaita, kocham Cię. Zanotowałem obecność cholernie wysokiego Turka na boisku, ale teraz się zastanawiam, kto rozgrywał będzie? Zmiana Jonas tudzież Pablo - Ever? Czy jeszcze inaczej? (Venithil)

72' Dziesięć minut nieustannej obrony. Emery sam prosi się o stratę punktów (Dzidek).

77' Jonas jakas kontuzia i zmienia go Canales (kubastepniak22)

80' Niepotrzebnie sie az tak bronimy, zero srodka mamy. (Velk)

81' I zaczyna się specjalność Emery'ego, chaos. (Lolek) Valencia. Będzie się działo. (Snatch)

83' Guaitaaa!!! (Old Wardrober) Jak ja się cieszę, że mamy Vicente. (dzasta)

87' Kiepsko wygląda taka rozpaczliwa obrona. (Snatch)

90+4' Po nerwowej obronie przez ostatnie pół godziny, udało się dowieźć do mety korzystny rezultat. Valencia vs. Atlético 1:0! Obszerna Rivvowska relacja już niebawem!

Kategoria: Składy | Źródło: Własne | SD