Wypożyczeni – raport

Adam Musialik | 03.12.2019; 16:19

Pięciu z ośmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Jeison Murillo (Sampdoria): Kolumbijczyk cały mecz przeciwko Cagliari (3:4) przesiedział na ławce rezerwowych. Być może 27-latek dostanie szansę w przyszłym tygodniu.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Pomocnik zagrał 90 minut w spotkaniu rezerw przeciwko Dordrechtowi (4:3), a także zdobył gola otwierającego wynik meczu.

Toni Lato (PSV): Zespół z Eindhoven zremisował z Emmen (1:1) , a Lato cały mecz siedział na ławce rezerwowych. Lewy obrońca jeszcze nie zagrał w tym sezonie Eredivisie.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik zagrał średnie 90 minut, a jego zespół niespodziewanie uległ Portimonense (1:2).

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca zagrał niezłe 90 minut, ale jego zespół niespodziewanie uległ Portimonense (1:2).

Jorge Sáenz (Celta): Stoper nie znalazł się w kadrze na mecz z Realem Valladolid (0:0).

Jason (Getafe): Rozegrał 84 minuty w starciu z Levante (4:0). Wydatnie pomógł zespołowi, notując dwie asysty po wykonaniu rzutów rożnych. Zobaczył też żółtą kartkę, która eliminuje go z najbliższego meczu.

Álex Blanco (Saragossa): Skrzydłowy rozegrał 73 minuty przeciwko Gironie (3:3). Zagrał nieźle, ale nie brał bezpośredniego udziału przy żadnej z bramek.