Wypożyczeni – raport

Adam Musialik | 24.09.2019; 17:17

Czterech z ośmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Jeison Murillo (Sampdoria): Po fatalnych występach, Kolumbijczyk stracił miejsce w składzie. Na boisko wszedł dopiero w drugiej połowie i rozegrał 21 minut. Sampdoria wreszcie wygrała i zachowała czyste konto (1:0 z Torino).

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Pomocnik leczy kontuzję i nie wystąpił w spotkaniu z Vitesse (2:4). Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Toni Lato (PSV): Zespół z Eindhoven zremisował u siebie z Ajaxem (1:1), a Lato cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Lewy obrońca jeszcze nie zagrał choćby minuty w tym sezonie Eredivisie.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik wszedł z ławki ledwie na trzy minuty, a jego zespół pokonał Sporting CP 2:1.

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca rozegrał cały mecz przeciwko Sportingowi CP (2:1) i spisał się bardzo dobrze. Dodatkowo zaliczył asystę przy bramce wyrównującej.

Jorge Sáenz (Celta): Stoper pauzował za czerwoną kartkę z ostatniego meczu, a jego Celta zremisowała bezbramkowo z Atlético Madryt.

Jason (Getafe): Pomocnik rozegrał dobre spotkanie przeciwko Mallorce (4:2) i spędził na boisku 90 minut. Po jednym z jego strzałów, piłka zatrzymała się na słupku.

Álex Blanco (Saragossa): Skrzydłowy nie wszedł na boisko z ławki rezerwowych, a Real zremisował bezbramkowo z Lugo.