Mateusz Nowacki | 15.09.2019; 22:20

Pomeczowa konferencja Celadesa

Na pomeczowej konferencji Albert Celades odniósł się m.in. do przebiegu spotkania oraz morale zespołu.

O meczu

Na początku spotkania straciliśmy szybko dwie bramki i przeciwko takiej drużynie trudno odmienić bieg spotkania, ale dobrze się zorganizowaliśmy, strzeliliśmy bramkę i mogliśmy nawet zdobyć kolejną. W przerwie mieliśmy dobre przeczucie, ale początek drugiej połowy był dla nas bolesny. Pomimo wyniku chcieliśmy grać do końca i dlatego strzeliliśmy bramkę na koniec meczu

Mieliśmy zły start, ale zawsze wierzyłem, że mogło być lepiej. Drużyna dobrze zareagowała po stracie gola na 2:0, poprawiliśmy się i skończyliśmy pierwszą połowę w dobrym stylu. Jednak druga połowa zaczęliśmy od problemów, choć piłkarze próbowali aż do końcowego gwizdka.

O morale

Zespół może się podnieść poprzez ciężką pracę. Zamierzamy pracować najlepiej jak potrafimy, aby odwrócić sytuację. Musimy trzymać się razem i napierać w tym samym kierunku, akceptując rzeczywistość.

Gdzie tkwi problem?

We wszystkim. W nastrojach i w tym, co możemy zaszczepić w grze, ale nie ma wiele czasu na robieniu tyle rzeczy. Postaramy się jak najlepiej wykorzystać to co mamy.

O Maxi Gómezie

Miał fenomenalne podejście. Zdołał strzelić bramkę, jest piłkarzem o bardzo specyficznej charakterystyce i cieszymy się, że mamy go w drużynie.