Wypożyczeni – raport

Adam Musialik | 10.04.2019; 08:43

Sześciu z dziewięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Jeison Murillo (FC Barcelona): Kolumbijski stoper najpierw nie znalazł się kadrze na starcie z Villarrealem (4:4), a weekendowy mecz z Atletico (2:0) przesiedział na ławce rezerwowych. Na pewno nie tak wyobrażał sobie swoją przygodę w Katalonii.

Rúben Vezo (Levante): W środku tygodnia jego zespół uległ Athletikowi (2:3), ale Portugalczyk spisał się przyzwoicie na tle swoich kolegów z linii defensywy. W 80 minucie został zmieniony, a pod koniec peirwszej połowy obejrzał żółty kartonik, przez który musiał pauzować w kolejnym meczu (2:2 z Hueską).

Aymen Abdennour (Marsylia):Tunezyjczyk od roku nie zagrał dla Marsylii w Ligue 1. Nie inaczej było w ostatni weekend, gdy po raz kolejny nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na spotkanie przeciwko Bordeaux (0:2).

Uroš Račić (Tenerife): Serb spędził na boisku pełne 90 minut, a jego zespół przegrał 0:1 ze Sportingiem, jednak pomocnik nie wyróżnił się niczym szczególnym, a do tego obejrzał żółtą kartkę.

Fran Villalba (Numancia): Jego zespół uległ na 0:2 w starciu z Gimnastic, a pomocnik spędził na boisku pełne 90 minut.

Álex Blanco (Alavés): Skrzydłowy Leganés nie znalazł się w kadrze na domowe spotkanie z Atletico Madryt, które jego zespół zremisował 1:1.

Álvaro Medrán (Rayo Vallecano): Pomocnik niespodziewanie nie znalazł się w kadrze na mecz z Valencią, a Błyskawice wygrały go 2:0.

Nacho Gil (Elche): Wychowanek Valencii w meczu Córdobą zaliczył tylko 13 minut i nie wpłynął na przebieg meczu (1:0).

Simone Zaza (Torino): Włoch nie poprawił swojego kiepskiego dorobku bramkowego. W dwóch ostatnich kolejkach spędził na boisku łącznie tylko 24 minuty. Nie zaliczył nawet asysty, nie mówiąc o golach.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva