"Galaktyczni" ostatecznie zremisowali w dramatycznych okolicznościach z Villarreal
3-3. I to nie jest dobra wiadomość dla
Valencii, która ciągle walczy o wicemistrzostwo La Liga. Real Madryt po
37 kolejce wyprzedza Los ches o 1 pkt.

Mecz rozpoczął się po myśli „Królewskich”, którzy zdobyli bramkę w 22 minucie po strzale Baptisty. Jednak po 8 minutach żółte łodzie podwodne wyrównały, a strzelcą był Mejía. I to nie był koniec dzisiejszych bramek ze strony Villareal, ponieważ po następnych 8 minutach na listę strzelców wpisał się niezawodny Forlán. Po przerwie na gola musieliśmy czekać aż do 66 minuty gdy swoje pożegnalne trafienie na Santiago Bernabeu zaliczył Zidane i było już 2-2. Nadzieje kibiców Valencii na dobry wynik przedłużył Forlán, który po rzucie karnym wyprowadził Villarreal na prowadzenie. Jednak w 87 minucie znowu strzela Baptista i niestety wynik nie zmienia się do końca spotkania.

REAL MADRID - VILLARREAL CF 3:3 (1:2)